SERWIS KLUCZY I MONTAŻ

SERWIS KLUCZY

Jeśli planujesz wykonać kopie swoich kluczy, potrzebujesz jednorazowo zamówić ich duże ilości oraz oczekujesz wysokiej jakości w konkurencyjnej cenie, nasza oferta spełni Twoje oczekiwania. Posiadamy w pełni komputerowy park maszyn renomowanego producenta SILCA, który gwarantuje precyzyjny proces produkcji kluczy, pomiar laserowy klucza matki oraz wykonanie kluczy na podstawie kart kodowych. Aby obrazowo pokazać Ci jak precyzyjne są nasze maszyny to wyobraź sobie, że aplikacja komputerowa sterująca maszynami jest w stanie po laserowym pomiarze klucza matki ocenić jego zużycie i na tej podstawie wyprodukować nowy klucz. Ma to szczególne znaczenie, gdy zamek jest w użytkowaniu już przez dłuższy czas i jego piny zabezpieczające uległy naturalnemu starciu.

futurapro-leftsilcakeypartnerlogo

 

MONTAŻ I SERWIS

Oferujemy profesjonalny montaż i serwis okuć drzwiowych oraz drzwi zewnętrznych, posiadamy autoryzację montażową firmy GERDA, ISEO, DOM oraz innych marek. Zapraszamy do współpracy w tym zakresie, ze swej strony gwarantujemy rzetelność i profesjonalne podejście do każdego zlecenia.

inżynieria-m-budowa-elektryka-pracownika_1303-2088

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/doortech/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757 Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/doortech/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110