PRODUKCJA WKŁADEK

Od ponad 10 lat zajmujemy się produkcją wkładek bębenkowych certyfikowanych na podstawie normy EN-PN 1303:2007. Nasz produkt uzyskał certyfikat wydany przez Instytut Techniki Budowlanej w zakresie wkładek o podstawowej odporności włamaniowej.

Wszystkie podzespoły do naszych wkładek – korpus wkładki, jej rdzeń, piny oraz klucze  -produkowane są na najnowocześniejszych maszynach sterowanych cyfrowo CNC ,do ich produkcji użyty jest wyłącznie wysokojakościowy mosiądz. Tylko ten surowiec gwarantuje, iż wkładka bębenkowa będzie pracowała poprawnie przez długi okres użytkowania. Wszystkie zastępcze materiały np. aluminium luz ZnAl nie nadają się do produkcji wkładek (choć są dostępne na rynku).

Nasz produkt przeznaczony jest do do wszystkich rodzajów zamków współpracujących z wkładkami bębenkowymi wszędzie tam, gdzie nie ma konieczności zastosowania wkładek antywłamaniowych. Sprawdza się wiec jako zamknięcie furtek i bram ogrodzeniowych (najwyższa klasa antykorozyjna) oraz wszystkich innych rodzajów zamknięć, które nie są znacząco zagrożone włamaniem.

Zapraszamy również do współpracy klientów zainteresowanych zakupem wkładek z własnym logo na korpusie i kluczu. Już od niewielkich ilości wykonujemy gratisowo taką usługę. Obejmuje ona również indywidualny wzór opakowania, etykietowania itp. Naszymi klientami są największe zakłady produkujące stolarkę drzwiową oraz ogrodzenia. Gwarantujemy 100% powtarzalność produktu i dużą elastyczność.

firma4

firma6

firma7

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/doortech/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757 Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/doortech/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110